Gameplay z The Last of Us Part I wyciekł do sieci. Jest ładniej, ale czy będzie przyjemniej?

The Last of Us Part I - gameplay wyciekł do sieci. Jest ładniej
Newsy PS5

W sieci pojawił się krótki gameplay z The Last of Us Part I. Zaprezentowane nagranie z rozgrywki prezentuje ulepszanie broni i strzelaninę.

Różnice w jakości grafiki są widoczne na pierwszy rzut oka – to w końcu remake gry, która może i zestarzała się z klasą, ale jednak widać, że nadgryzł ją ząb czasu. Odświeżona produkcja prezentuje dużo wyższy poziom oprawy.

Wątpliwości budzić może za to rozgrywka. Naughty Dog zapewniało, że Part I zaprezentuje podobną jakość do Part II, a jednak gameplay na razie wygląda nieco mniej dynamicznie i efektownie. Może to kwestia tego konkretnego segmentu albo osoby grającej, ale w tej chwili rozgrywka nie zachwyca.

Miejcie na uwadze, że nie mamy pewności co do tego, z jak starej wersji projektu pochodzi wyciekły gameplay. Może to być stan gry sprzed paru miesięcy, ale też równie dobrze sprzed kilku dni. Warto wstrzymać się z osądem do czasu, aż zobaczymy oficjalne materiały od Naughty Dog.

Jakiś czas temu do sieci wyciekły inne materiały z The Last of Us Part I. W tym miejscu znajdziecie kilka zrzutów ekranu prezentujących ulepszoną oprawę oraz fragment prologu z remake’u.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie