Materiały z The Last of Us Part I wyciekły do sieci. Pozmieniało się!

The Last of Us Part I - wyciekły nowe zrzuty ekranu
Newsy PS5

Jeśli chcecie lepiej przyjrzeć się The Last of Us Part I, teraz macie okazję. W sieci pojawiły się kolejne zrzuty ekranu z remake’u kultowej produkcji Naughty Dog, tym razem prosto z rozgrywki.

Screenshoty krążą po sieci i ciężko jasno stwierdzić, kto jest sprawcą ich ujawnienia. Za przeciek może być odpowiedzialny pracownik Naughty Dog, ale też inna osoba w jakiś sposób związana z PlayStation. W tej chwili możemy jedynie gdybać.

Ujawnionych materiałów nie ma zbyt wiele, ale pozwalają rzucić okiem na kolejne zmiany w grafice remake’u. Sporych ulepszeń doczekały się między innymi prezentowane już wcześniej modele postaci, ale największe wrażenie mogą robić odmienione lokacje. Obecne w grze budynki i pomieszczenia zyskały sporo nowych szczegółów.

W sieci pojawił się również (zawierający spojlery) fragment prologu, który możecie obejrzeć w tym miejscu. W przypadku zaprezentowanej sceny warto zwrócić uwagę na spore zmiany w oświetleniu.

Naughty Dog potwierdziło niedawno, że główne prace nad The Last of Us Part I zostały już zakończone. Teraz studio zajmie się wprowadzaniem ostatnich poprawek, a gra zmierza do tłoczni.

Remake The Last of Us trafi na PlayStation 5 już 2 września. W późniejszym terminie gra będzie dostępna również na PC.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie