The Last of Us 2 Remastered warte każdej ceny? Twórcy chwalą swoją grę na wideo

The Last of Us 2 Remastered
Newsy PS5

The Last of Us 2 Remastered już za moment pojawi się na rynku, dlatego czas na przekonanie niedowiarków, że zakup nowej wersji ma sens. W tym celu twórcy z Naughty Dog stworzyli wideo, dzięki któremu poznamy wszystkie nowości. Jeżeli macie wątpliwości, to być może zostaną one zaraz rozwiane.

The Last of Us 2 Remastered na nowym materiale wideo

Czy warto kupić The Last of Us 2 Remastered? Remaster kilkuletniej gry wzbudził sporo emocji (niekoniecznie pozytywnych). Jeżeli zastanawiacie się, czy upgrade swojej wersji gry do nowe, poprawionej ma jakikolwiek sens, to warto zapoznać się z najnowszym wideo. Kilkuminutowy filmik został wzbogacony o komentarz twórców, który wyjaśnia, co nowego pojawiło się w remasterze. Być może przekona on was do tego, że opłaca się sięgnąć po nowy-stary tytuł.

Filmik znajdziecie poniżej:

Na filmiku usłyszymy głos Matthewa Gallanta, który po kolei opowiada o nowościach wprowadzonych do produkcji. Okazuje się, że w przypadku tego remastera to nie grafika jest najważniejszą sprawą — ta została oczywiście nieco podszlifowana, jednak siłą rzeczy ogromny przeskok był niemożliwy. Nadal jest pięknie, na dodatek w wyższej rozdzielczości. Jeżeli lubujecie się w 4K, to będziecie zadowoleni. Ja na pewno będę!

Prawdziwe zmiany dotyczą zawartości. W grze zobaczymy kilka nowych scen, a do naszej dyspozycji oddano też ciekawe rzeczy związane z samą rozgrywką. Nasza recenzja The Last of Us 2 Remastered je oczywiście wymienia, ale warto wspomnieć ponownie. Fani grania na gitarze znajdą rozbudowane narzędzie do szarpania strun. Co więcej, bohaterki będą mogły zostać ubrane w nowe skiny, a my uruchomimy grę w nowym trybie.

Kiedy premiera? Już niedługo — odświeżona wersja hitu od Naughty Dog pojawi się na rynku już jutro, czyli 19 stycznia 2024 roku. Zamierzacie ograć ten tytuł, czy raczej odpuścicie? Choć nie znajdziemy w nim rewolucji, to przyznam, że wersja ta jest naprawdę dopieszczona.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie