The Last of Us 2 Director’s Cut może być w produkcji

Naughty Dog i gry niczym seriale. Prezes wyjaśnia kontrowersyjne słowa
PS4 PS5

Chyba stała się ostatnio pewna moda na wydania reżyserskie wśród gier, szczególnie wśród tych kojarzonych z marką PlayStation. Ghost of Tsushima, Death Stranding, a teraz najpewniej naszła kolej na… The Last of Us 2 Director’s Cut.

Tom Henderson podzielił się wczoraj wieczorem na Twitterze ciekawymi informacjami w sprawie marki The Last of Us. Wcześniej pisałem na temat nowych wieści w sprawie premiery remake’u pierwszej części serii, ale informator zostawił też coś na dokładkę – wydanie reżyserskie, o którym napisał w następujący sposób:

Słyszałem, że TLOU2 MP i TLOU 2 Director’s Cut też się pojawią, ale nie wiem dokładnie kiedy/jak.

Wydanie ich wszystkich razem mogłoby być dobrym kompromisem, gdyby GOW został opóźniony do Q1 2023 – ale to tylko spekulacje z mojej strony na razie.

– pisze Tom Henderson na Twitterze

Henderson w kolejnym wpisie podzielił się swoimi przemyśleniami w kwestii dystrybucji gry, a w zasadzie pomysłu na uzasadnienie jej premiery. Powiązał sprawę z serialem The Last of Us, który ma mieć emisję na platformie HBO GO/HBO Max.

Ale myślę, że ogólnym celem jest wzbudzenie zainteresowania serialem HBO, więc zobaczymy co się stanie – I szczerze mówiąc, Q3/Q4 2022 dla Sony wygląda trochę słabo w tej chwili. (…)

Ekscytujące czasy przed nami! 😀

– kontynuuje Henderson w kolejnym wpisie

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, o co zostałoby wzbogacone The Last of Us 2 Director’s Cut. Jeśli przeciek jest prawdziwy, usłyszymy o tym dopiero na przestrzeni najbliższych tygodni lub nawet miesięcy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie