Samuel L. Jackson i Uma Thurman znów w jednym filmie. Nadchodzi komediowy thriller The Kill Room

Samuel L. Jackson i Uma Thurman zagrają razem w The Kill Room
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Uma Thurman i Samuel L. Jackson znów zagrają razem w filmie. Tym razem będzie to komediowy thriller pod tytułem The Kill Room.

Jak podaje portal The Hollywood Reporter, aktorzy znani z kultowego już Pulp Fiction oraz Kill Bill 2 ponownie spotkają się na planie filmowym. Produkcja opowie historię zabójcy na zlecenie, który przypadkiem stanie się sensacją w świecie sztuki. W całą intrygę zaplątani są bohaterowie wspomnianych już aktorów; Uma Thurman wcieli się w handlarkę dziełami sztuki, Samuel L. Jackson natomiast zagra szefa płatnego zabójcy. Nie wiadomo jeszcze, kto otrzymał główną rolę w tytule.

Reżyserką The Kill Room została Nicol Paone (Święta z przyjaciółmi), scenariusz tworzy natomiast Jonathan Jacobson. Produkcja ma wystartować już niebawem, ponadto zdjęcia zaplanowano w New Jersey oraz w Nowym Jorku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie