The Elder Scrolls Online - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

4 komentarze

The Elder Scrolls VI ma być „grą na dekadę”. Todd Howard znów mówi o produkcji

The Elder Scrolls VI ostatnio dość często pojawia się w sieci. Niedawno potwierdzono, że gra nie ukaże się na PS5, a teraz o tym tytule wypowiedział się sam Todd Howard.

Słynny deweloper odniósł się do kwestii długowieczności nowej gry w porównaniu do Skyrima. Jakby nie patrzeć, poprzednie TES ma na karku dziesięć lat, a do teraz jest bardzo popularne. Jeśli TES VI ma spełnić oczekiwania graczy, musiałby istnieć w ich świadomości równie długo, co właśnie Skyrim. Kwestia ta przysparza Toddowi Howardowi trochę kłopotów.

Myślę, że doprowadziłoby mnie to do szaleństwa, gdybym próbował powiedzieć: „Dobra, to (Skyrim – red. ) jest rzecz, którą musisz przebić.” Ale wtedy zdajesz sobie sprawę, że The Elder Scrolls VI musi być „grą na dekadę”. Jak zrobić grę, którą tworzysz z myślą: „ludzie muszą w nią grać przez dekadę?”.

– powiedział Todd Howard w rozmowie z GQ

Czegokolwiek nie powiedziałby Todd Howard, oczekiwania wobec nowego The Elder Scrolls i tak są i będą ogromne. To jedna z najbardziej wyczekiwanych gier nadchodzących lat tuż obok GTA VI.

W Skyrima do dziś angażują się setki tysięcy graczy i jestem przekonany, że nawet po premierze TES VI przygoda Smoczego Dziecięcia i tak nie opuści świadomości fanów marki. Oczywiście spory wkład w to mają tysiące dostępnych modyfikacji, z których słyną gry Bethesdy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%