Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Division 2 – Ubisoft udostępnia za darmo wersję próbną gry

Francuski producent zdecydował się po raz kolejny udostępnić bezpłatnie trial Tom Clancy’s The Division 2. W tytuł zagramy przez osiem godzin – lub do momentu osiągnięcia konkretnego poziomu.

Ubisoft daje graczom ponowną możliwość przetestowania za darmo strzelanki The Division 2. W produkcję pogramy albo przez osiem godzin, albo do czasu, gdy dobrniemy do ósmego poziomu doświadczenia.

The Division 2 mogą wypróbować zarówno pecetowcy, jak i posiadacze PS4 i Xboksa One. Jeśli chodzi o tę pierwszą grupę graczy, to mogą uruchomić tytuł zarówno poprzez Uplay, jak i Epic Games Store. Oczywiście jeśli zdecydujemy się na zakup The Division 2, wtedy cały postęp, który uzyskaliśmy w czasie grania w wersję próbną, zostanie zachowany.

Zainteresowanych odsyłamy na tę stronę – należy wybrać interesującą nas platformę i postępować zgodnie z instrukcjami.

Ubisoft ostatnio ma gest. Miesiąc temu deweloper informował, że przyłączy się do akcji „Zostań w domu” – od tego czasu na jego stronie pojawiają się coraz to nowe promocje i ciekawe oferty na gry. Niedawno studio rozdawało chociażby Assassin’s Creed 2, natomiast wczoraj informowaliśmy o darmowym tygodniu w Monopoly Plus, który ma trwać do 27 kwietnia.

The Division 2 zadebiutowało w marcu 2019.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się