3. sezon The Boys na pełnym zwiastunie. Butcher z supermocami, Homelander traci rozum

Butcher / The Boys - sezon 3
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

3. sezon The Boys otrzymał wreszcie pełny zwiastun. Amazon Prime Video powoli szykuje się do czerwcowej premiery.

Do tej pory mieliśmy krótki musicalowy teaser i trochę nowych materiałów graficznych, dziś natomiast wreszcie możemy zobaczyć produkcję na pełnym zwiastunie. Ten był tak istotny, bo trzecia odsłona serialu Amazon Prime Video wprowadzi kilka nowych ważnych postaci. Jak głosi oficjalny opis zamieszczony wraz z trailerem:

„To był rok spokoju. Homelander jest wyciszony. Butcher działa dla rządu, a jego pracę nadzoruje Hughie. Ale obu mężczyzn świerzbi, by ciszę i spokój zamienić na krew i kości. Więc gdy The Boys dowiadują się o tajemniczej broni przeciwko supkom, idą walczyć z Siódemką, rozpoczynają wojnę i ścigają legendę pierwszego superbohatera: Soldier Boya.”

Soldier Boy będzie jedną ze wspomnianych zupełnie nowych postaci. W swoistego celebrytę, a zarazem parodię Kapitana Ameryki wcieli się Jensen Ackles. Oprócz niego na ekranach powitamy też kilka innych osób. 3. sezon The Boys wzbogacił obsadę o takie nazwiska jak m.in. Laurie Holden, Nick Wechsler, Langston Kerman, Sean Patrick Flanery oraz Miles Gaston Villanueva. Oprócz nich zobaczymy oczywiście również znane już twarze. Swoje role powtórzą Antony Starr, Erin Moriarty, Karl Urban i Jack Quaid.

Premiera kolejnej odsłony The Boys już 3 czerwca na platformie Amazon Prime Video. Poniżej natomiast znajdziecie obiecany zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie