Ryan Reynolds w filmie The Adam Project

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Sci-fi z Ryanem Reynoldsem niedługo na Netflix. The Adam Project ma datę premiery

Wiadomo już, kiedy światło dzienne na Netflix ujrzy najnowszy film z Ryanem Reynoldsem. The Adam Project zadebiutuje za dwa miesiące.

Czyżby doskonała Czerwona nota miała zyskać godnego przeciwnika? Zapowiada się bowiem kolejna produkcja z doskonałą obsadą i dostępna powszechnie na Netflix. Tytuł opowiada o mężczyźnie, który cofa się w czasie, by wraz ze swoją młodszą wersją znaleźć zaginionego ojca. W głównej roli oczywiście Ryan Reynolds, natomiast jego wcielenie z przeszłości zagra Walker Scobell.

Za kamerą The Adam Project stanął Shawn Levy, reżyser takich tytułów jak Free Guy, Stranger Things czy seria Noc w muzeum. W obsadzie oprócz Reynoldsa i Scobella pojawią się m.in. Mark Ruffalo, Zoe Saldana, Jennifer Garner i Catherine Keener. Tytuł zadebiutuje na Netflix już 11 marca 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się