fragment plakatu promującego film The 355

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Kobiety ratują świat. Nadchodzi thriller szpiegowski The 355

Pojawiło się nowe zdjęcia promujące nadchodzący film szpiegowski The 355. Zobaczyć na nim można Jessicę Chastain w roli liderki grupy agentek.

Jessica Chastain nie boi się trudnych ról, a w swojej karierze ma już ich wiele: od Mayi we Wrogu numer jeden po zapowiedziane dopiero The Division. W The 355 wciela się z kolei w agentkę CIA, której zadaniem jest uratowanie świata. Dokona tego natomiast we współpracy z innymi agentkami pochodzącymi z różnych krajów świata.

Nowe ekskluzywne materiały z filmu zaprezentował magazyn Empire. Na zdjęciu widać trzy spośród głównych bohaterek: postaci, w które wcielają się Diane Kruger, Jessica Chastain oraz Lupita Nyong’o.

Nieco więcej informacji może przedstawić trailer filmu, który znajdziecie tradycyjnie na YouTube:

Oprócz trzech wymienionych już aktorek na ekranach pojawią się: Bingbing Fan, Sebastian Stan, Édgar Ramírez, a także Penélope Cruz. Reżyserem został Simon Kinberg, twórca m.in. filmu X-Men: Mroczna Phoenix, a ponadto scenarzysta dwóch innych tytułów z uniwersum X-Men.

Film wejdzie do kin 14 stycznia 2022 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%