Tak wygląda Tekken 8. Efektowny zwiastun podkręca oczekiwania

Tekken 8 w akcji. Zobaczcie pierwszy dłuższy zwiastun
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jeśli odczuwaliście niedosyt po pierwszej zapowiedzi Tekken 8, mam dla Was coś specjalnego. Na PlayStation State of Play zaprezentowano nowy zwiastun i tym razem nie ma mowy o braku akcji.

Trailer prezentuje starcie dwóch doskonale znanych fanom serii postaci: Kazuyi Nishiny i Jina Kazamy. Bohaterowie ścierają się w efektownej walce w środku sztormu i trzeba przyznać, że wygląda to bardzo dobrze.

Ciężko z całą pewnością stwierdzić, czy zaprezentowany zwiastun prezentuje walkę uchwyconą bezpośrednio w grze, ale jest to mało prawdopodobne. Reżyser Katsuhiro Harada twierdzi, że materiał uchwycono bezpośrednio w grze, ale jego wypowiedź sugeruje, że nowy zwiastun nie pokazuje uchwyconej walki z gry, a nagrany w trybie fabularnym fragment mający ją imitować.

Mimo, że został uchwycony w trybie fabularnym, nie jest to pre-renderowany film stworzony na potrzeby zwiastuna, ale raczej materiał renderowany w czasie rzeczywistym, działający w 60 klatkach na sekundę, podobny do tego, co można doświadczyć w grze w trybach walki versus.

– powiedział producent wykonawczy i reżyser Tekken 8, Katsuhiro Harada

Nie znamy daty premiery Tekken 8. Gra nie trafi na poprzednią generację konsol i zagramy jedynie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie