Techland rozdaje prezent posiadaczom Dying Light. Jest okazja!

0 komentarzy

Polski deweloper ma dobrą okazję, by rozdać upominek osobom posiadającym Dying Light. 

Techland chwali się liczbą recenzji Dying Light na Steam. Użytkownicy wystawili już ponad 100 tysięcy opinii! Te z ostatniego czasu są „przytłaczająco pozytywne”. Ogromne dzięki za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią z nami i innymi graczami! – czytamy w komunikacie dewelopera.

Właśnie z tej okazji twórcy postanowili obdarować graczy, dając każdemu za darmo złoty pakiet broni. Żeby go otrzymać, należy wejść na stronę www.dockets.dyinglightgame.com i wpisać na niej kod „100k”.

Choć Dying Light zostało wydane w 2015 roku, tytuł wciąż jest wspierany przez Techland. Pod koniec stycznia światło dzienne ujrzał ważny patch 1.21/1.23, rozprawiający się z błędami powodującymi zawieszanie gry. Update poprawił też płynność i wydajność gry.

Deweloperzy pracują obecnie nad Dying Light 2, lecz w zeszłym miesiącu poinformowano społeczność  o przesunięciu premiery z wiosny tego roku na późniejszy okres. Niestety, nowej daty premiery nie podano, lecz mamy nadzieję zagrać jeszcze przed tegorocznym Sylwestrem.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się