Techland rozdaje prezent posiadaczom Dying Light. Jest okazja!

Polski deweloper ma dobrą okazję, by rozdać upominek osobom posiadającym Dying Light. 

Techland chwali się liczbą recenzji Dying Light na Steam. Użytkownicy wystawili już ponad 100 tysięcy opinii! Te z ostatniego czasu są “przytłaczająco pozytywne”. Ogromne dzięki za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią z nami i innymi graczami! – czytamy w komunikacie dewelopera.

Właśnie z tej okazji twórcy postanowili obdarować graczy, dając każdemu za darmo złoty pakiet broni. Żeby go otrzymać, należy wejść na stronę www.dockets.dyinglightgame.com i wpisać na niej kod “100k”.

Choć Dying Light zostało wydane w 2015 roku, tytuł wciąż jest wspierany przez Techland. Pod koniec stycznia światło dzienne ujrzał ważny patch 1.21/1.23, rozprawiający się z błędami powodującymi zawieszanie gry. Update poprawił też płynność i wydajność gry.

Deweloperzy pracują obecnie nad Dying Light 2, lecz w zeszłym miesiącu poinformowano społeczność  o przesunięciu premiery z wiosny tego roku na późniejszy okres. Niestety, nowej daty premiery nie podano, lecz mamy nadzieję zagrać jeszcze przed tegorocznym Sylwestrem.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: