To koniec taniego PS Plusa!? Niedługo cena 199 zł za rok może być super promocją

PS Plus Extra i Premium z nowymi grami. Prawie same hity!
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeśli kupowaliście subskrypcję PS Plus w tak zwanych „kluczykowniach”, to niebawem może ich tam zabraknąć.

Na forum Reddit pojawił się wątek, z którego wynika, że zapasy kluczy do subskrypcji PS Plus (zarówno Essential, Extra jak i Premium) zaczynają się kończyć. Mowa o tych, które były sprzedawane przez takie platformy jak Eneba, CDKeys, czy Gamivo. Były to dużo tańsze aktywacje subskrypcji, od tych które można kupić w PSN. Często zamiast na przykład 240 zł za roczny abonament podstawowej wersji PS Plusa, można było zapłacić około 180 zł. Teraz bardzo trudno o takie promocje. Zniżki sięgają maksymalnie kilkunastu złotych lub około 15%.

Nic w tym dziwnego. Kluczy jest ponoć coraz mniej w obiegu poza sklepem Sony. Jest spore prawdopodobieństwo, że już więcej się nie pojawią, więc zakup subskrypcji lub jej odnowienie, będzie możliwe tylko poprzez zakup w PSN.

Jeśli więc do tej pory kupiliście kod na przedłużenie subskrypcji, warto go wykorzystać. Oczywiście nie powinien on stracić ważności, nawet za kilka tygodni czy miesięcy.

Wątek na Reddicie możecie śledzić tutaj.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie