Szalone wyścigi od Ubisoftu i Nadeo w nowej odsłonie

Jest zapowiedź i pierwsze szczegóły.

Trackmania 2 doczekała się już kilku samodzielnych dodatków, które w zasadzie można traktować jako osobne gry. Jeśli jeszcze Wam mało, szykujcie się na dokładkę, ponieważ Ubisoft ogłasza kolejną odsłonę dwójki, nazwaną Trackmania 2: Lagoon.

Wyścigi zadebiutują na komputerach PC jeszcze w tym miesiącu, 23 maja. Nie wiemy o nich zbyt wiele poza tym, że wprowadzą nową 56-torową kampanię dla pojedynczego gracza, która rozegra się wśród tropikalnych klimatów na tytułowej wyspie Lagoon. Dostaniemy ponadto sześć trybów gry wieloosobowej (Time Attack, Round, Team, Cup, Laps i Chase events) oraz możliwość tworzenia nowych tras i wydarzeń w tropikalnym otoczeniu.

Wydawca oraz studio Nadeo obiecują szalone trasy w stylu rollercoaster, do których fanów serii chyba nie trzeba przekonywać…

To jednak nie wszystko. Ubisoft informuje, że platforma Maniaplanet doczekała się kolejnej aktualizacji. Łatka Maniaplanet 4 ma zwiększyć wydajność gry, pozwala zaprojektować obiekty 3D czy stworzyć własną kampanię dla jednego gracza. To i wiele więcej omówiono na poniższym wideo:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.