Tę grę powinni rozdawać polskim politykom

Firma Gambitious Digital Entertainment poinformowała o wydaniu Oh…Sir! The Hollywood Roast, najbardziej zuchwałego symulatora pojedynków na inwektywy od niezależnego polskiego developera Vile Monarch.

Gra jest dostępna na systemach Windows i MacOS za 3,99 dolara, przy cenie 2,99 dolara na systemie Android. Wersja na iOS zostanie wydana wkrótce.

Pełen gwiazd spin-off oryginalnego symulatora obrażania Oh…Sir!! The Insult Simulator, Oh…Sir! The Hollywood Roast przenosi tę unikatową markę opartą o bluźnierczą rozgrywkę do Tinseltown, wprowadzając nowe postaci i sceny, jak również słownik dwukrotnie większy względem oryginału. Gracze mogą stawić czoła wyzwaniom w rozgrywce singleplayer oraz online i za pośrednictwem lokalnego multiplayera, łącząc komiczne, słowne dissy i burny z długiej listy nonsensownych fraz.

Przekraczając oczekiwania światowych krytyków (w szczególności matek developerów), oryginalna gra okazała się viralowym sukcesem gromadzącym przeszło 30 milionów wyświetleń  w serwisach YouTube i Twitch. Przy oczywistym skoku na nagrody, Oh…Sir! The Hollywood Roast jest pełen nowych i poprawionych rozwiązań zaprojektowanych tak, by zadowalić możliwie szerokie grono odbiorców. Bitwy są bardziej dynamiczne dzięki przeprojektowanemu systemowi punktowemu dla drwin i podkręconej mechanice powrotów. Gra może pochwalić się również rozbudowanym trybem kariery, rozbudowanym edytorem postaci i integracją kontrolerów.

Dodatkowo, niesławny Oh…Sir!! The Insult Simulator jest już dostępny na konsoli PlayStation 4. Premiera gry na platformie Xbox One jest spodziewana w czerwcu.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.