Netflix przedstawia nowy hiszpański serial. Thriller Święta rodzina na pierwszym zwiastunie

Święta rodzina Netflix. Nowy hiszpański serial w konwencji thrilleru
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix zaprezentował zwiastun nadchodzącego hiszpańskiego serialu zatytułowanego Święta rodzina. Thriller zapowiada się emocjonująco.

Choć z pozoru koncepcję tego typu produkcji doskonale znamy, po hiszpańskich tytułach można zawsze spodziewać się pewnego powiewu świeżości. Święta rodzina (w oryginale: Sagrada familia) głównych bohaterów skrywa tu pewną tajemnicę. Chcąc pozostawić ją za sobą, przenoszą się do Madrytu. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć – przeszłość jeszcze ich dogoni.

Już w zwiastunie można zobaczyć kilka twarzy, które fani hiszpańskich produkcji rozpoznają bez trudu. Na ekranach pojawią się m.in. Alba Flores (Dom z papieru), Najwa Nimri (Dom z papieru), Carla Campra (Wszyscy wiedzą), Iván Pellicer (Szkoła dla elity – krótkie historie: Patrick), Macarena Gómez (Gniazdo ryjówek), Álex García (W czasach wojny) i Ella Kweku (Sekret sprzed lat). Materiał promocyjny sugeruje zresztą, że aktorki w Domu z papieru wcielające się w Nairobi i Alicię Sierrę tutaj również odegrają główne role. O wszystkim przekonamy się jednak w momencie premiery; Święta rodzina zadebiutuje na Netflix 14 października 2022 roku. Tymczasem poniżej znajdziecie obiecany zwiastun:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie