Święta w GTA Online, czyli co wprowadza nowa aktualizacja?

Święta w GTA Online, czyli co wprowadza nowa aktualizacja?
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Rockstar jak co roku ma dla swoich fanów worek z prezentami.

Deweloperzy przyzwyczaili graczy do zimowych aktualizacji i w tym roku tradycja nie zostanie złamana. Najnowszy update nazywa się Wesołych Świąt 2016 i wprowadza do świata gry nieco nowych elementów. W tym roku w sklepach w Los Santos pojawi się jednak nie tylko nowy asortyment, ale wrócą również popularne przedmioty z poprzednich świątecznych aktualizacji.

Ubierzemy nasze postacie zatem w swetry i czapki, powracające maski, mikołajowe stroje i inne elementy świątecznej odzieży. Można się stroić za darmo do 9 stycznia. Sklepy w Los Santos rozbłysną ponadto świątecznymi światełkami, a w Ammu-Nation znajdziemy wyrzutnię fajerwerków. Rockstar nie zapomina również o śniegu, który też powinien pojawić się na ulicach wirtualnej metropolii.

W Benny’s Original Motorworks dostępny jest już teraz nowy supersamochód Truffade Nero, który możemy podrasować.

GTA Online
GTA Online

Jeśli natomiast chcecie zdobyć piżamę widoczną na poniższym screenie, wystarczy po prostu zalogować się w GTA Online do dnia 2 stycznia 2017 roku.

GTA Online
GTA Online

Kto natomiast cierpi na brak gotówki oraz chciałby zdobyć w szybkim tempie trochę więcej doświadczenia, może wziąć udział w kolejnej akcji, gdzie wszystko jest podwajane. Jak czytamy na stronie Rockstar Games Social Club:

Podwójne nagrody za walkę z rywalami w trybie Wojna o teren zostają przedłużone. Dodatkowe GTA$ i RP będą przyznawane do czwartku 22 grudnia.

Sprawcie też sobie dodatkowy prezent w postaci poniższego asortymentu, który do 2 stycznia jest w GTA Online przeceniony o 25%, w tym luksusowe pojazdy, nieruchomości i uzbrojenie.

Pojazdy naziemne: Enus Super Diamond, Nagasaki Shotaro, malowania i neony
Pojazdy latające: Buckingham Nimbus i Volatus
Nieruchomości: apartamenty Eclipse Towers, domy na palach i wystrój luksusowych mieszkań
Ammu-Nation: granatnik kompaktowy, strzelba automatyczna, Mini SMG i karabin kompaktowy

Fani wyścigów mogą natomiast spróbować szczęścia w kaskaderskim wyścigu Spadek, dostępnym do 2 stycznia. W tym czasie należy udawać się do żółtego znacznika na Legion Square lub korzystać z aplikacji Szybka akcja, aby rywalizować o solidne nagrody GTA$ wypłacane dla najlepszych trzech kierowców. Niezależnie jednak od miejsca na mecie każdy dostanie potrójną premię RP za sam udział.

GTA Online
GTA Online
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie