Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Sundered: Eldritch Edition od jutra za darmo na Epic Games Store

Znamy tytuł kolejnej gry, która zostanie udostępniona na Epic Games Store. Tym razem będzie to dwuwymiarowa gra akcji autorstwa Thunder Lotus Games, odpowiedzialnego za stworzenie słynnego Jotun.

Proces rozdawania gier za darmo na platformie Epic Games miał zakończyć się wraz z początkiem Nowego Roku. Tymczasem okazuje się, że końca promocji nie widać – od początku 2020 do jutra Epic oferuje kolejne trzy darmoszki, a od jutra będzie można pobrać Sundered: Eldritch Edition, czyli produkcję twórców Jotun.

Sundered to dwuwymiarowa gra akcji z gatunku metroidvania (nazwa pochodzi z połączenia tytułów Metroid i Castlevania i dotyczy produkcji, które wykorzystują podobne mechaniki rozgrywki co te dwie gry). Wcielamy się w bohatera o imieniu Eshe, który przemierza świat po apokalipsie, rozwijając się i tym samym tracąc swoje człowieczeństwo. Od ciepło przyjętego Jotun Sundered zapożycza m.in. ładną, ręcznie rysowaną oprawę wideo.

Aby przypisać tytuł do swojej biblioteki, należy jutro wejść na główną stronę Epic Games Store i poszukać odpowiedniej sekcji z darmowymi tytułami.

Gra twórców Jotun będzie dostępna za darmo do 16 stycznia. Co będzie później? To pokaże czas.

Warto przypomnieć, że od 1 do 9 stycznia (czyli do jutra) do godziny 17:00 czasu polskiego za darmo na Epic Games Store dostępne są aż trzy gry: przygodowe hack 'n’ slashe Darksiders 2 Deathinitive Edition i Darksiders 2 Deathinitive Edition oraz gra Steep, traktująca o sportach zimowych. Jeśli jeszcze nie macie tych tytułów w swojej bibliotece, tutaj podajemy konkretne linki do ich podstron na Epic Games Store. Naprawdę warto – w końcu są to całkiem dobre produkcje. Macie jeszcze niecałą dobę na to, by je zdobyć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się