Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Darksiders, Darksiders 2 i Steep za darmo na Epic Games Store

Proces rozdawania gier za darmo na Epic Games Store miał zakończyć się wraz z początkiem Nowego Roku. Tymczasem okazuje się, że platforma udostępnia jeszcze trzy tytuły – i do tego całkiem niezłe.

Aby z przytupem zakończyć długi okres cotygodniowego częstowania graczy darmowymi tytułami, od 19 grudnia do Nowego Roku Epic Games Store udostępniał jedną grę dziennie. Na tym cała akcja miała się zakończyć. Okazuje się jednak, że na graczy czeka jeszcze jedna niespodzianka: tym razem udostępniono aż trzy darmowe tytuły jednocześnie.

Dwie z darmoszek to zremasterowane wersje dwóch pierwszych części Darksiders, czyli Darksiders Warmastered Edition, którą można pobrać, klikając w ten link, oraz Darksiders 2 Deathinitive Edition (do pobrania tutaj). Są to lubiane i doceniane przez graczy i krytyków przygodowe gry akcji typu hack 'n’ slash z elementami RPG i widokiem TPP, których fabuła bazuje luźno na Apokalipsie św. Jana.

Ostatnią z wspomnianych gier jest Steep, czyli coś dla miłośników sportów zimowych. W wydanym zimą 2016 roku tytule bierzemy udział w kilku dyscyplinach zimowych, takich jak narciarstwo alpejskie, wingsuiting, snowboard czy loty paralotnią. Gra jest dostępna pod tym adresem.

Wszystkie trzy produkcje są dostępne za darmo do 9 stycznia – jest więc trochę czasu na dodanie ich do biblioteki. Warto również wspomnieć, że świąteczna wyprzedaż na Epic Games Store, która miała skończyć się wraz z początkiem Nowego Roku, została przedłużona do 7 stycznia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się