Finał sezonu Stranger Things na nowych zdjęciach. Ekipa szykuje się do ostatecznej walki

Stranger Things - finał 4. sezonu na nowych zdjęciach Netfliksa
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Mamy dobrą wiadomość dla fanów czekających na finał 4. sezonu Stranger Things. Netflix zaprezentował zdjęcia z dwóch końcowych odcinków.

Przed bohaterami jeszcze ostateczne spotkanie z Vecną, a także szereg innych wydarzeń, które z pewnością przyniosą wiele emocji. Jak do tej pory nowa odsłona cechuje się zresztą wyjątkowo mrocznym klimatem, co szczególnie pasuje do przedstawionych wydarzeń. Aby jeszcze trochę podkręcić wrażenia, Netflix pokazał kadry z odcinków stanowiących finał sezonu. To dobre uzupełnienie materiałów zaprezentowanych dotychczas; nawet podczas Netflix Geeked Week doczekaliśmy się filmowej zapowiedzi, choć ta niestety nie zdradziła, czego możemy się spodziewać po zakończeniu przedostatniej odsłony popularnej produkcji.

Lepiej będzie więc nastawić się na… praktycznie wszystko. Już premierowe czerwcowe odcinki pokazały, że twórcy serialu zmierzają w nieznanych do tej pory kierunkach. Stranger Things nigdy nie było wprawdzie specjalnie lekką w odbiorze produkcją, lecz nowe odcinki prezentują się wyjątkowo mrocznie. Liczymy na to, że bracia Dufferowie zachowają tę nutę horroru i na nadchodzący piąty sezon; pamiętajcie także, że kolejna odsłona będzie już ostatnią w serialu, więc następne odcinki mogą się okazać już zupełną jazdą bez trzymanki.

Zanim jednak doczekamy się 5. sezonu, przyjdzie jeszcze pora na finał aktualnie wyświetlanej odsłony. Dwa końcowe odcinki zadebiutują na platformie Netflix już 1 lipca 2022 roku; dziś natomiast możecie zobaczyć, jak wyglądają obiecane kadry z serialu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie