Sprzedano milion egzemplarzy Dust: An Elysian Tail!

0 komentarzy

Dean Dodrill podzielił się radosną nowiną na twitterze.

ibxieqdByb0jPl

Ta niedoceniona produkcja ukazała się na konsoli Xbox 360, oraz na komputerach PC oraz Mac. Bardzo dużą liczbę nabywców tytuł zdobył w ramach zaoferowanego zestawu Humble Bundle, aż 450 tys. osób kupiło wówczas omawianą pozycję.

Wszyscy spóźnialscy nadal mogą zaopatrzyć się we wspomniana grę akcji wpłacając na stronie dowolną kwotę. Uzyskamy wówczas szereg tytułów: Dust: An Elysian Tail, The SwapperGiana Sisters:  Twisted Dreams i Guacamelee! Gold Edition.

Dust: An Elysian Tail oczarowuje przede wszystkim bajeczną oprawą graficzna, przywodzącą na myśl najładniejsze anime. Nie można mieć również żadnych zastrzeżeń do mechaniki, która przyciąga do ekranów na długie godziny. Jeśli macie ochotę na przygodę i podróż po magicznym świecie, okraszoną elementami RPG i przyjemną dla ucha muzyką nie będziecie zawiedzeni.

Świetna zabawa zostaje również zapewniona dzięki efektownym pojedynkom:

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się