Sniper: Ghost Warrior 3 opóźnione przez konsole. Jest nowa data premiery

Sniper: Ghost Warrior 3 opóźnione przez konsole. Jest nowa data premiery
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Polskie studio tłumaczy, że chce uzyskać jak najlepszą jakość.

Dotychczas warszawski deweloper CI Games planował, że oczekiwana produkcja Sniper: Ghost Warrior 3 zostanie wydana na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w pierwszym miesiącu przyszłego roku, 27 stycznia.

Niestety, dzisiaj spółka wydała komunikat, który opóźnia debiut gry o ponad dwa miesiące. Nowa data premiery dla Sniper: Ghost Warrior 3 to 4 kwietnia 2017 roku.

Data premiery będzie jednolita dla wszystkich obszarów dystrybucji na świecie. Gra SGW3 zostanie wydana równocześnie na platformy PC, Xbox One oraz PlayStation 4 – zaznacza CI Games.

Deweloperzy wytłumaczyli przy okazji, co stoi za decyzją o opóźnieniu wypuszczenia gry na rynek: Zarząd Spółki podjął decyzję o przełożeniu daty premiery SGW3 w oparciu o analizę aktualnego stanu prac nad grą, w szczególności stanu prac związanych z optymalizacją gry i jej obecnym działaniem na konsolach. W opinii Zarządu projekt gry „Sniper: Ghost Warrior 3” ma bardzo duży potencjał komercyjny, który tym bardziej wymaga bardzo dobrego stanu technicznego gry od pierwszego dnia jej premiery. Dodatkowy czas przeznaczony na produkcję gry pozwoli zapewnić najwyższy poziom techniczny produkcji i przeprowadzić efektywnie proces optymalizacji SGW3 na platformy konsolowe. Jest on niezbędny, żeby gra mogła w pełni wykorzystać swój potencjał.

No cóż, argument przekonywujący, zatem czekamy i liczymy na świetną zabawę!

Sniper: Ghost Warrior 3 – jest moc w nowym zwiastunie!

Warszawski deweloper CI Games opublikował pod koniec września kolejny materiał z nadchodzącego Sniper: Ghost Warrior 3, który został pokazany z okazji TwitchCon w San Diego.

Tym razem dostaliśmy zwiastun wypakowany po brzegi wartką akcją, który prezentuje zarówno bezpośrednie starcia z wrogami, jak i likwidowanie przeciwników na odległość. Wszystko w naprawdę pięknym otoczeniu, pokazanym o różnych porach dnia i nocy.

Gameplay ze Sniper: Ghost Warrior 3 – przygotowanie do misji, jazda samochodem i trzy ścieżki walki

W zeszłym miesiącu mogliśmy zobaczyć również większy fragment rozgrywki ze Sniper: Ghost Warrior 3. To nie tylko oglądanie, lecz również spora dawka wiadomości, ponieważ filmik został opatrzony komentarzem Tomasza Pruskiego, czyli starszego projektanta poziomów w CI Games.

Jak możemy zobaczyć/usłyszeć, każdą misją rozpoczniemy z bezpiecznego miejsca (safe house), w którym uzbroimy naszą postać, a następnie zaglądając do laptopa, wybierzemy zadanie. Po opuszczeniu kryjówki, zawsze znajdziemy przed nią pojazd, pozwalający w szybki sposób dotrzeć w pobliże celu. Ten będziemy mogli natomiast zlikwidować korzystając z trzech ścieżek/sposobów walki.

Na początek klasyczny Sniper, zatem zaczajamy się w odpowiedniej odległości i polujemy na przeciwników. Ścieżka Ghost również polega na ukrywaniu się w cieniu, lecz w tym przypadku działamy tuż pod nosem wrogów, przesłuchujemy ich i niepostrzeżenie likwidujemy. Jeśli jesteście jednak fanami Johna Rambo, pozostaje wam ścieżka Warrior – tutaj krew leje się w otwartej walce.

Oprócz wspomnianych stylów zabawy zobaczy w poniższym materiale korzystanie z drona, dzięki któremu poznamy pozycje wrogich jednostek i oznaczymy je na mapie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie