Skate 4 zapowiada się świetnie. Zobaczcie oficjalny gameplay

Skate 4 zapowiada się świetnie. Zobaczcie oficjalny gameplay
Newsy

Electronic Arts zaprezentowało oficjalny (lecz nadal bardzo wczesny) materiał z rozgrywki Skate 4. Gra zapowiada się naprawdę wyśmienicie.

Ujawniony gameplay pochodzi z bardzo, ale to bardzo wczesnej wersji gry i w wielu przypadkach pokazuje rozgrywkę w lokacjach, które nie zostały jeszcze ukończone. Znalazło się jednak miejsce na pokaz gry w nieco bardziej ukończonej formie, o czym nie było mowy w przypadku poprzedniej prezentacji tytułu.

Niezależnie od stopnia ukończenia grafiki i samego gameplay’u, nowe Skate już teraz wygląda naprawdę dobrze. Rozgrywka prezentuje się niebywale płynnie, a zajawiona przez twórców możliwość tworzenia własnych torów przeszkód z wieloma graczami dookoła zapowiada się wybornie. Fani poprzednich odsłon serii raczej nie mają obecnie na co narzekać.

Ruszyły zapisy do testów Skate 4

Jest też inna dobra wiadomość dla graczy czekających na nową produkcję o deskorolkach. Udostępniono możliwość zapisania się do programu Skate Insider, dzięki któremu otrzymacie szansę na uczestnictwo w zamkniętych testach gry – wystarczy udać się na tę stronę i zalogować swoim kontem Electronic Arts. Miejcie jednak na uwadze, że otrzymanie dostępu do testów nie jest niczym pewnym.

Nie wiadomo, kiedy zadebiutuje nowe Skate, choć spekuluje się, że premiera może być zaplanowana nawet na przyszły rok. Gra ma być dostępna nie tylko na konsolach, ale również na PC.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie