Sins of a Dark Age: możemy już wypróbować w ramach wczesnego dostępu

Pozycja studia Ironclad Games pojawiła się na Steam Early Access.

Tytuł reprezentuje gatunek MOBA z elementami gry strategicznej i rozgrywa się w mrocznym świecie fantasy. Naprzeciwko siebie stają dwie pięcioosobowe drużyny, przy czym rola jednej postaci z każdego zespołu, znacząco odbiega od tego co znamy z takich gier jak League of Legends. Wciela się ona mianowicie w dowódcę, który szkoli creppy, zdobywa złoto oraz surowce a także stawia budynki.


Tytuł koncentruje się wokół trybu multiplayer i nie zawiera kampanii przeznaczonej dla pojedynczego gracza. Produkcja ma bazować na modelu free to play z opcjonalnymi miktrotransakcjami. Za niedokończoną wersję obecną na Steam trzeba jednak zapłacić. Sins of a Dark Age można nabyć za cenę 5 dolarów. Zyskamy w ten sposób dostęp do skrzyń, które zawierają szereg różnorodnych bonusów (m.in. rzadkie materiały do tworzenia przedmiotów i unikatowe skórki dla bohaterów).

Gra powstaje z myślą o komputerach PC, szczegółowa data premiery nie została podana.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet