Silent Hill 2 Remake powstaje. Twórcy potwierdzają i proszą graczy o odrobinę cierpliwości

Silent Hill 2 Remake
PC PS5

Silent Hill 2 Remake powstaje i ma się dobrze. Po ostatnich dyskusjach w internecie, twórcy z Bloober Team postanowili się odnieść do procesu twórczego swojej gry. Jak potwierdzili w twitterowym wpisie, gra jest tworzona, a cały proces przebiega bez zakłóceń. Wychodzi na to, że nie ma się o co bać…

Silent Hill 2 Remake powstaje, ale trzeba cierpliwości

Niedawno gracze zaczęli “atakować” rodzime studio Bloober Team z powodu braku informacji o produkcji Silent Hill 2 Remake. Społeczność zarzucała twórcom ciszę na temat gry i słaby marketing. W zasadzie w sieci nie działo się praktycznie nic na temat tak oczekiwanego odświeżenia kultowej gry. O niezadowoleniu graczy informowaliśmy tutaj, nie obyło się bez odpowiedzi twórców.

W ich komentarzach dało się wyczuć swoisty przekąs na temat tego, kto tak naprawdę odpowiada za medialną ciszę. Ich zdaniem to po stronie Konami stoi marketing i deweloperzy nie mają w tym temacie zbyt wiele do powiedzenia. Żal, smutek, rozczarowanie? Tak czy inaczej, doczekaliśmy się wreszcie oficjalnego potwierdzenia tego, że gra powstaje.

Wpis Bloober Team potwierdza, że gra powstaje, a zarówno twórcy jak i wydawca dokładają wszelkich starań, aby gra spełniła najśmielsze oczekiwania graczy. To będzie mieć miejsce, choć społeczność proszona jest o odrobinę cierpliwości. Gdy ukaże się więcej informacji na temat gry, stanie się jasne, że warto było czekać.

Na razie nieznana pozostaje data premiery produkcji. Wiemy jednak, że gra będzie dostępna na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie