Sherlock Holmes 3 mógł już ruszać na plan. Projekt znów przełożono, lecz widać światełko w tunelu

Sherlock Holmes 3 - zdjęcia miały ruszyć, lecz projekt znów przełożono
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Za sprawą nowych plotek na tapet powraca kwestia filmu Sherlock Holmes 3. Choć sytuacja wyraźnie zmierza ku lepszemu, niestety całość nie jest jeszcze jasna.

Portal One Take News informował już, powołując się na swoje źródła, że wyczekiwana kontynuacja popularnej serii wreszcie rusza z produkcją. Zdjęcia miały wystartować pod koniec bieżącego roku w Atlancie, stolicy stanu Georgia. Taki termin rozpoczęcia prac umożliwiłby wówczas premierę filmu na przełomie 2023 i 2024 roku. Niestety dalsze wieści nie są już tak optymistyczne; portal poinformował, że start zdjęć przesunięto na nieznaną jeszcze datę. Mimo wszystko przekazujemy tę wiadomość dalej – oznacza ona bowiem, że Sherlock Holmes 3 nareszcie powstanie, nawet jeśli musimy zaczekać na niego jeszcze trochę dłużej.

Na kontynuację czekamy już ponad 10 lat. Po świetnie przyjętym Sheclocku Holmesie z 2009 roku i odebranej może nieco mniej entuzjastycznie, ale nadal dobrze Grze cieni z 2011, fani wyczekiwali dalszych wieści. Niestety o trzeciej części nadal nie było wiadomo nic konkretnego poza zawirowaniami wśród twórców; z opóźnianej stale produkcji zrezygnował ostatecznie reżyser Guy Ritchie. Stery przejął wówczas Dexter Fletcher i wszystko wskazywało na to, że film wreszcie powstanie. Dziś, trzy lata później, nadal jedyne, co mamy, to plotki – nic więc dziwnego, że pierwsza informacja One Take News wzbudziła ogromny entuzjazm wśród widzów. Stale oczywiście trzymamy kciuki za produkcję, nawet jeśli zdjęcia mają rozpocząć się w późniejszym terminie.

Niezależnie od filmowej kontynuacji powstają dwa seriale osadzone w tym uniwersum. Robert Downey Jr jest producentem obu tytułów, nie wiadomo natomiast, czy zobaczymy go również na ekranach w roli genialnego detektywa.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie