Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial Wiedźmin. Zaprezentowano drugą część Bestiariusza

Serial Wiedźmin pełen jest różnych bestii z którymi mierzy się dzielny Geralt.

Doczekaliśmy się kolejnej części materiału, ilustrującego monstra jakie staną Geraltowi na drodze. W filmiku pojawiają się:

  • Bazyliszek będący mieszanką gada i kurczaka, który potrafi zionąć ogniem. Jego spojrzenie zaś bywało uznane za śmiertelne.
  • Hirikka to potwór występujący bardzo rzadko w świecie Sapkowskiego. Grozi mu wygniecie, więc Geralt odmawia polowania na przedstawicieli tego gatunku.
  • Smok to jedna z najgroźniejszych maszkar. Te olbrzymie, latające gady są znane w wielu kulturach. Obdarzone były dużą inteligencją i potrafiły ziać ogniem
  • Ghul zaś jest przerażająca kreatura, która żywi się ciałami zmarłych. Atakuje również żywe istoty, będąc niebezpiecznym przeciwnikiem.

Zachęcamy do obejrzenia całego materiału filmowego, z którego dowiecie się wielu interesujących informacji na temat bestii i tego jak przedstawiane były w kulturze określonych ludów. Jesteśmy przekonani, że serial Wiedźmin (a konkretnie drugi sezon), zaskoczy nas ciekawie zaprojektowanymi potworami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się