Wednesday na pierwszej dłuższej zapowiedzi. Córka Addamsów na tropie paranormalnej zagadki

Serial Wednesday na pierwszej dłuższej zapowiedzi
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix ruszył pełną parą z promocją nadchodzącego widowiska o rodzinie Addamsów. Tak prezentuje się serial Wednesday na pierwszym dłuższym teaserze.

Zaledwie wczoraj mogliśmy przyjrzeć się po raz pierwszy nie tylko tytułowej bohaterce, ale i jej najbliższych – dziś natomiast mamy do dyspozycji długą zapowiedź. Nie jest to jeszcze pełny zwiastun, lecz materiał i tak jest najdłuższy z dotychczas zaprezentowanych; z nieco ponad dwóch minut dowiadujemy się, że córkę Mortycji i Gomeza czeka trudne, ale i ważne zadanie. Bohaterka będzie musiała bowiem rozwiązać zagadkę tajemniczych morderstw wstrząsających lokalnym miasteczkiem. Oprócz tego czeka ją oczywiście standardowe życie nastolatki – odkrywanie swoich zdolności paranormalnych, torturowanie młodszego brata i nauka w mrocznej Akademii Nevermore.

Serial Wednesday w tytułowej roli zaprezentuje Jennę Ortegę (Ty, Krzyk 5). Jako Gomez pojawi się Luis Guzmán, w roli Mortycji – Catherine Zeta-Jones, zaś Pugsleya zagra Isaac Ordonez. Oprócz nich na ekranach znajdą się również Gwendoline Christie i Christina Ricci. Za całość odpowiada Tim Burton, a zatem możemy spodziewać się sporej dawki absurdu i nietypowych rozwiązań podsuniętych przez oryginalną wyobraźnię reżysera; o wszystkim jednak dopiero się przekonamy.

Niestety Netflix nie podał jak na razie dokładnej daty premiery serialu. Wiadomo, że Wednesday zadebiutuje już jesienią tego roku; skoro kampania promocyjna ruszyła w takim tempie, można się spodziewać, że rzeczywiście będzie to dość bliski termin. Jak na razie możecie zapoznać się z obiecanym teaserem:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie