Kadry ze zwiastuna serialu The Last of Us odtworzone w Part I. Detale zachwycają

Serial The Last of Us - 2. odcinek niczym gra wideo. Zobaczcie porównanie
Filmy i seriale Newsy PC PS5

Serial The Last of Us zapowiada się na dzieło niezwykle wierne swojemu pierwowzorowi. Fan postanowił podkreślić detale jeszcze bardziej.

Niedawno zadebiutowało The Last of Us Part I. Początkowo być może niedoceniane, okazało się nie tylko świetną grą, ale również dość imponującym remake’iem. W końcu Naughty Dog zadbało o podkreślenie chyba każdego aspektu wizualnego, w tym dodanie nowych możliwości trybu fotograficznego. I to właśnie dzięki nim dokonanie fana wydaje się tak imponujące.

Serial The Last of Us niczym gra

„Fotografia gamingowa” powinna być nową dyscypliną, bo nierzadko fanowskie ujęcia w grach wideo zapierają dech w piersi. Tym razem nie mówimy jednak o pięknych pejzażach czy ujmujących scenach, a wiernym odtworzeniu scen z serialu The Last of Us. Ten niedawno dostał pierwszy zwiastun, który z miejsca spodobał się wielu fanom marki.

Użytkownik Twittera @GSmind89 postanowił pokazać nam, z jaką dbałością o szczegóły powstaje serial. Wykorzystał The Last of Us Part I (czyli de facto materiał źródłowy dla HBO) i wykonał inscenizacje scen z trailera. Nie wszystkie są równie wierne – twórcy serialu pozwolili sobie na parę ustępstw. Niemniej efekt i tak jest godny podziwu. Sam autor podkreśla, że nie byłoby to tak imponujące, gdyby nie możliwość dostosowania oświetlenia. Winszujemy umiejętności!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie