Wybranka serca Ellie obsadzona. Ta aktorka zagra Dinę w serialu The Last of Us

Serial The Last of Us - poznaliśmy aktorkę Diny | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Seriale

Wybranka serca Ellie wybrana! Serial The Last of Us dostał swoją Dinę i została nią aktorka znana m.in. z Marvela i Transformers Isabela Merced!

Dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że Ellie jako swoją partnerkę wybrała Dinę – z pewnością wiedzą o tym nie tylko fani gry, ale i fani serialu, bo nawet Bella Ramsey wcielająca się w jedną z głównych postaci wielokrotnie mówiła, że w serialu jej postać również jest lesbijką. Niemniej do tej pory nie wiedzieliśmy, kto może zagrać Dinę, jej ukochaną.

Serial The Last of Us ma swoją Dinę

Podobnie jak przy okazji informacji o obsadzeniu Abby i Jesse’go, stosowny news pojawił się na Twitterze HBO Max, aby od razu zostać potwierdzonym przez Naughty Dog. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że w Dinę wcieli się Isabela Merced, aktorka mająca już na swoim koncie parę ról, które możecie znać. W Transformers: Ostatni Rycerz zagrała Izabellę, w Sicario 2 wcieliła się w postać Isabeli Reyes, a nawet grała u boku Kaitlyn Dever (nowej Abby) w Rosaline. Najbardziej kojarzyć możecie ją z roli Dory w filmowej adaptacji Dora i Miasto Złota.

Teraz Merced ma zajęty grafik, bo niedawno trafiła do uniwersum Marvela w filmie Madame Web, który premierę ma mieć 16 lutego w Polsce. Zobaczymy ją również w nowym Obcym, czyli Alien: Romulus, a nawet w Superman: Legacy (jako Sokolicę). Co ciekawe, wygląda na to, że ta tajemnicza postać, która patrzyła się na Ellie w pierwszym sezonie, to nie Dina. Albo zmienili po prostu aktorkę, bo Paolina van Kleef, która zagrała ten drobny epizod, nie wcieli się jednak w tę postać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie