Serial Królowa na pełnym emocji zwiastunie. Netflix prezentuje historię z Andrzejem Sewerynem

Andrzej Seweryn / serial Królowa na Netflix
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial Królowa z Andrzejem Sewerynem otrzymał oficjalny zwiastun od platformy Netflix. Szykujcie się na piękną historię.

Jedna z niedawno zapowiedzianych nowych produkcji Netfliksa opowie o losach Sylwestra (wspomniany Andrzej Seweryn), który po latach spędzonych w Paryżu powraca w rodzinne strony. Bohater ma jednak również drugie oblicze. Jak głosi oficjalny opis produkcji, fabuła serialu przedstawia się następująco:

„Renomowany paryski krawiec, występujący również jako drag queen, wraca do rodzinnego miasta w Polsce, aby odnowić więzi z córką po kilkudziesięciu latach nieobecności.”

Jak można się spodziewać, córka (w tej roli Maria Peszek) nie marzy wcale o ponownych kontaktach z nierozumianym ojcem. W biegu wydarzeń okaże się jednak, że więzi rodzinne są silniejsze niż uprzedzenia i krzywdy – o ile rzeczywiście tego chcemy. Już po samym zwiastunie opowieść zapowiada się na pełną ciepła i momentów wzruszeń, zatem warto dać chyba produkcji szansę.

Oprócz wymienionego już Andrzeja Seweryna wcielającego się w główną postać Sylwestra vel Loretty oraz Marii Peszek jako Wioli, córki Sylwestra, na ekranie pojawi się także Julia Chętnicka w roli Izy, wnuczki głównego bohatera. Wśród pozostałych nazwisk w obsadzie znaleźli się m.in.: Kova Réa, Antoni Porowski, Paweł Koślik, Henryk Niebudek, Piotr Witkowski oraz Véronique Bisciglia. Całość wyreżyserował Łukasz Kośmicki (m.in. Klangor, Ukryta gra), scenariusz natomiast napisał Árni Ólafur Ásgeirsson. Scenarzysta nie doczekał niestety premiery swojego serialu; zmarł w kwietniu 2021 roku.

Na serial Królowa składają się cztery odcinki, a całość zadebiutuje na platformie Netflix już 23 czerwca 2022 roku. Najprawdopodobniej, jak to Netflix ma w zwyczaju, tego dnia otrzymamy wszystkie epizody. Tymczasem dziś możecie zobaczyć obiecany zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie