Trwają prace nad serialem Fallout. Pierwsze zdjęcia z planu wskazują, która część znajdzie się w produkcji

Serial Fallout - pierwsze zdjęcia sugerują, która część jest w adaptacji
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Serial Fallout jest nadal okryty tajemnicą, lecz powoli pojawiają się pierwsze informacje na temat nadchodzącej produkcji.

Po ujawnionych dotychczas nazwiskach wybranych aktorów oraz ekipy pracującej nad serialem przyszedł czas, by zaprezentować również dalsze wieści. Tym razem trafiliśmy na zdjęcie prezentujące fragment scenografii, a ta może zasugerować, którą część serii gier wzięli na tapet twórcy adaptacji.

Na zdjęciu widzimy Super Duper Mart, jeden z sieci sklepów doskonale znanych fanom postapokaliptycznego uniwersum Fallouta. Miejsce pojawiło się po raz pierwszy w trzeciej odsłonie serii, by następnie powrócić również w „czwórce”. Najwierniejsi wielbiciele rozpoznają tu jednak wersję z Fallouta 3; choć klimat obu części jest mocno zbliżony i w istocie trudno dostrzec drobne różnice.

Scenografia nawiązująca do trzeciej części Fallouta może sugerować, iż to właśnie ta gra stała się kanwą serialu. Nie jest jednak wykluczone, że twórcy nie adaptują ściśle żadnej ze znanych gier, a jedynie osadzają swoją opowieść w tym konkretnie uniwersum – podobnie jak to miało miejsce w przypadku serialu Halo. Tam również stworzono odrębną linię czasu, w której mogliśmy jednak znaleźć elementy nawiązujące do oryginalnej serii; wszystko powstało jednak tak, by nie niszczyć kanonu wykreowanego przez gry.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy serial Fallout ujrzy światło dzienne. Produkcja powstaje na potrzeby Amazon Prime Video.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie