Fallout

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Prace nad serialem Fallout w toku. Ujawniono showrunnerów i reżysera pierwszego odcinka

Nowy Rok i nowe wieści – serial Fallout ma już reżysera oraz showrunnerów. Za kamerą pierwszego odcinka stanie Jonathan Nolan.

W listopadzie Todd Howard z Bethesdy informował, że prace nadal trwają, dziś natomiast wiemy już coś więcej o pilocie produkcji. Ujawniono bowiem reżysera odcinka, a także nazwiska showrunnerów. Jonathan Nolan, który zajmie się reżyserią, był już wymieniony jako jeden z producentów. Obecnie wiadomo, że nie na tym się skończy jego rola. Showrunnerami tytułu zostali natomiast: Geneva Robertson-Dworet (Tomb Raider, Kapitan Marvel) oraz Graham Wagner (Biuro, Dolina Krzemowa).

Nie wiadomo jeszcze, jak potoczy się fabuła serialu. Zdjęcia mają się rozpocząć jeszcze w tym roku, zatem zapewne niedługo dowiemy się, kogo obsadzono w poszczególnych rolach serialu. Fani liczą na to, że serial Fallout nie będzie odtwarzać historii przedstawionych w cyklu gier, lecz wykreue własnych bohaterów w znanym już uniwersum.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się