grafika z gry, na podstawie której ma powstać serial Fallout

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Todd Howard: prace nad serialem Fallout wciąż trwają

Już ponad rok minął, odkąd ogłoszono oparty na grach serial Fallout, tworzony na potrzeby Amazona. Todd Howard poinformował jednak na Reddicie, że prace nad produkcją wciąż trwają.

W krótkim komentarzu na Reddicie szef Bethesdy odniósł się do pytania fana o zapowiedziany dość dawno serial na podstawie gier Fallout:

Wymienieni we wpisie Jonah Nolan i Lisa Joy są znani m.in. z produkcji Westworld. Z takim doświadczeniem mogą dobrze odnaleźć się w postnuklearnym świecie.

Fallout zapowiedziano w lipcu 2020 na Twitterze. Produkcję tworzy Kilter Films (odpowiedzialne m.in. za wspomniane już Westworld) we współpracy z Bethesdą, a także Amazon Studios. Nie wiadomo jeszcze, kiedy może odbyć się premiera serialu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%