Serial Fallout na najnowszych zdjęciach. Krypta prezentuje się naprawdę doskonale

Serial Fallout - wyciekły kolejne zdjęcia z planu nowej produkcji
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Kręcony obecnie serial Fallout będzie miał całkiem wiernie odtworzone lokacje z gier – a tak przynajmniej zanosi się po wycieku zdjęć z planu.

Wygląda na to, że twórcom serialowej adaptacji naprawdę zależy na dokładnym odwzorowaniu warunków panujących w popularnej serii. Już pierwsze fotografie z planu pokazywały świetnie odtworzony Super Duper Mart, a tym samym zasugerowały, która część gry stanie się tłem dla opowieści, dziś natomiast możemy po raz pierwszy rzucić okiem na wnętrze krypty. Ta jak na razie zapowiada się świetnie – scenografowie naprawdę przyłożyli się do swojej pracy.

Fani na Twitterze i Reddicie przyznają wprost, że są zaskoczeni tym, jak dobrze to wygląda. Rzeczywiście serial Fallout zanosi się jak na razie świetnie – choć nadal wyłącznie pod kątem wizualnym, nadal nie mamy bowiem żadnych szczegółów fabuły. Niewykluczone, że twórcy wezmą na tapet świat wykreowany w grach, lecz osadzą nim własnych bohaterów i opowiedzą wymyśloną przez siebie historię. W taki sposób stworzono serial na podstawie gier z cyklu Halo, co okazało się zresztą świetnym zabiegiem – o wiele lepszym niż próba dokładnego przeniesienia na ekrany fabuły z gier. O wszystkim jednak przekonamy się dopiero w przyszłości.

Serial Fallout powstaje na potrzeby platformy Amazon Prime Video. Wśród ujawnionych członków obsady znaleźli się jak na razie Walton Goggins, Kyle MacLachlan, Aaron Moten oraz Ella Purnell.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie