Rockstar przedstawia plan, który chce zrealizować w GTA Online do końca tego roku

Zobaczcie, jakie nowości zostaną dodane do gry.

Rockstar sukcesywnie dozbraja GTA Online w kolejne samoloty, samochody, tryby i inne cuda, które jednym dawno się przejadły i odpuszczają sobie ich sprawdzanie, a dla innych są niezłymi argumentami, by jeszcze raz odwiedzić Los Santos. Jeśli należycie do tej drugiej grupy, wkrótce dostaniecie jeszcze więcej darmowej zawartości!

Deweloper ujawnia, że w październiku zobaczymy w GTA Online wyścigi z transformacją, które stanowią nowy etap ewolucji zawodów kaskaderskich.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Błyskawicznie przeskakujcie pomiędzy autami pokonującymi wiraże zaciętych wyścigów ulicznych, odrzutowcami mknącymi podniebnymi trasami nad Las Santos oraz skuterami wodnymi sunącymi zdradliwymi wodami kanionu Raton. Wyścigi z transformacją są nowym rodzajem wyścigów kaskaderskich, który pozwala płynnie przenosić się między przeróżnymi pojazdami lądowymi, powietrznymi i wodnymi. W grę wchodzi wszystko od superaut do terenówek, łodzi, samolotów i śmigłowców, a nawet spadochronów – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

GTA Online

Tej jesieni zobaczymy też w GTA Online dwa nowe tryby adwersarza: Naznaczony, w którym jeden gracz jest skazany na śmierć i musi przekazać swój wyrok komuś innemu, oraz Pojedynek w chmurach, gdzie spełnicie swoje marzenia o podniebnej walce na śmierć i życie z innymi asami przestworzy.

Pod koniec roku spodziewajcie się natomiast nowych dodatków do kreatora wyścigów z całym zestawem rekwizytów. Oprócz tego otrzymamy śmigłowiec bojowy Hunter, superauto Coil Cyclone i groźnego Vigilante. Będą też kolejne pojazdy bojowe, nieruchomości od Maze Bank Foreclosures, rozszerzony asortyment Legendary Motorsport i wiele innych atrakcji.

GTA Online

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.