Rockstar ma nowe wyzwanie dla fanów GTA Online

Zobaczcie, co tym razem wymyślił deweloper, by zatrzymać graczy przy sieciowym trybie do GTA V.

Rockstar kolejny raz wzbogaca GTA Online o małe atrakcje. Na początek możemy spróbować sił w nowym wyzwaniu, jakim jest tryb adwersarza Skok na punkty. Jakie zasady?

W Skoku na punkty liczą się celność i finezja, a wszystkie oczy skierowane będą na Was. Zamiast gonić rampą ramię w ramię z resztą drużyny, każdy gracz dostaje swoją chwilę, by zabłysnąć (bądź zapłonąć), bo skoki wykonuje się na przemian. Zapnijcie pasy i celujcie w dziesiątkę, bo zwycięży drużyna z największą liczbą punktów – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Zgarnijcie dodatkową kasę za tryb Skok na punkty, który do 14 sierpnia zapewniać będzie podwójne premie GTA$ i RP. Podwójna kasa czeka do 14 sierpnia również za pracę w charakterze ochroniarza bądź partnera. Do tego czasu otrzymamy wyższą wypłatę.

Kto chce wypróbować natomiast nowy opancerzony pojazd, niech zajrzy do Warstock Cache & Carry. Znajdziemy tam wyposażonego w karabiny maszynowe HVY Nightsharka.

Rockstar kusi również kolejnymi zniżkami trwającymi do 14 sierpnia. Do tego czasu możecie za cenę obniżoną aż o 25% wyposażyć się w Warstock w potężną machinę bojową w postaci mobilnego centrum operacyjnego wraz z dodatkami w stylu centrum dowodzenia czy mieszkania. Następnie możecie nadać swojemu centrum wyjątkowy styl dzięki zniżce 25% na renowacje, takie jak dodanie warsztatu pojazdów, który pozwala podrasować pojazdy bojowe i wykorzystać zniżkę 25% na ekskluzywne modyfikacje bojowe.

Korzystajcie też ze zniżki 25% na wszystkie nowe rodzaje amunicji wer. 2. Jeśli marzyliście o wywołaniu paru pożarów pociskami zapalającymi bądź rozświetleniu nocy pociskami smugowymi, to właśnie nastał Wasz czas.

W Legendary Motorsport kupimy natomiast taniej o 25% najnowszy model superauta – Dewbauchee Vagnera.

Nie mogło też zabraknąć nowych wyzwać na czterech kółkach:

Nagrody GTA$ i RP czekają za poniższe wyścigi premium i próby czasowe, które potrwają od 8 do 14 sierpnia.

  • Wyścig premium – „W dół zbocza” (dla motocykli)
  • Próba czasowa – „Stadion Maze Bank”

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.