Makłowicz trafił do Hogwartu. Już nic więcej do szczęścia nie potrzebuję

Robert Makłowicz w Hogwarts Legacy. Tak, dobrze czytacie
Newsy PC

Jedna z największych polskich gwiazd związanych z gotowaniem, Robert Makłowicz, trafił do Hogwarts Legacy. W formie portretu, co prawda, ale jednak!

Moderzy szturmem podbijają Hogwarts Legacy. Nowa gra z uniwersum Wizarding World jest prawdziwym polem do popisu dla twórców modyfikacji. Tych cały czas przybywa. Są przeróżne – jedne dodają nowe elementy, inne usprawniają wygląd czy działanie gry, a jeszcze inne… zdecydowanie ją ulepszają. I to właśnie do tych należy modyfikacja z Robertem Makłowiczem.

Robert Makłowicz wzbogacił Hogwart

Tak, dobrze czytacie – ulubieniec internetu pojawił się tym razem w Dziedzictwie Hogwartu. Na stronie Nexus Mods znajdziemy potrzebne pliki, aby własnoręcznie zastosować moda do naszej gry. Modyfikacja sama w sobie nosi dość prostą i jasną nazwę “Makłowicz w Hogwarcie”. Czymże jednak w istocie jest?

Otóż podmienia ona portrety i obrazy na ścianach zamku na różne rzeczy związane z Robertem Makłowiczem. Co ważne, nie chodzi tu jedynie o zdjęcia. To w końcu świat czarodziejów i czarodziejek, a w obrazach mieszkają duchy, z kolei gazety się ruszają. Dlatego właśnie twórca wykorzystał również gify, w tym pochodzące z iście kultowych filmików pokroju “koperkowego psa”.

Aby zainstalować, należy przejść do folderu “Atlas”: C:\Steam\steamapps\common\Hogwarts Legacy\Phoenix\Content\Movies\Atlas. A następnie wrzucić tam plik “ATL_Portrait_9_Music.bk2”.

– informuje twórca modyfikacji

Warto dodać, że nie jest to jedyny warty uwagi bądź kuriozalny mod do gry. Moderzy podmieniają już drewniane różdżki na Glocki czy strzelby z Martwego Zła, a z kolei nasza miotła może wyglądać jak choćby Shrek lub też wiecznie żywy Tomek Lokomotywa. O tych dziwacznych i kuriozalnych modach pisaliśmy w tym artykule.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie