Rise of the Ronin z trybem kooperacji. Nawet 4 graczy w wątku fabularnym!

Rise of the Ronin
Newsy PS5

Twórcy gry Rise of the Ronin ze studia Team Ninja wyjawili, że w grze pojawi się tryb kooperacji. Kilku graczy będzie mogło wspólnymi siłami odkrywać historię w ramach wątku fabularnego. Gra jest obecnie jedną z najbardziej wyczekiwanych pozycji na platformie PlayStation 5.

Rise of the Ronin na PS5 – nawet 4 graczy w trybie kooperacji

Do premiery Rise of the Ronin pozostał już niespełna miesiąc, dlatego twórcy postanowili podzielić się z nami szeregiem informacji na temat swojej produkcji. Gra zmierza wielkimi krokami na konsole PlayStation 5 i stanie się ekskluzywną produkcją na tej platformie. To jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wśród posiadaczy sprzętu Sony, za którą odpowiada doświadczony zespół deweloperów z Team Ninja.

Wśród opublikowanych ostatnio nowych informacji na temat gry, uwagę graczy zwrócił fragment dotyczący kooperacji. Twórcy potwierdzili, że dostępna będzie rozgrywka w trybie współpracy nawet dla 4 osób jednocześnie. Ta pozwoli na wspólne wykonywanie misji oraz zadań w trybie fabularnym.

Tak. W Rise of the Ronin gracze mogą dołączyć do maksymalnie trzech innych osób, aby wziąć udział w głównych misjach fabularnych gry w trybie współpracy online. Pamiętaj, że do gry online wymagane jest członkostwo PlayStation Plus i nie ma tu walki PvP.

Team Ninja

To świetna wiadomość dla osób, które chciałyby poznawać historię i chłonąć wyjątkowy klimat gry z innymi. Sama produkcja zaoferuje nam bardzo ciekawe miejsce akcji. Mowa bowiem o Japonii w drugiej połowie XIX wieku. Kraj ten jest targany walką o władzę i przemiany, a wśród stronnictw znajdziemy zamorskie imperia, zwolenników starego porządku czy piewców reform. To od nas zależy, którą stronę postanowimy wesprzeć.

Gracze wcielają się w Ronina, samuraja bez pana, który staje się kluczową postacią w rewolucji ogarniającej kraj. Gra łączy elementy walki mieczem, taktyczne starcia oraz głęboką narrację, eksplorując tematy wolności, zdrady i przemiany społecznej. Produkcja Team Ninja oferuje otwarty świat, dynamiczne bitwy i bogatą fabułę, zanurzając graczy w końcowych latach siogunatu.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie