„Czerwona sukienka” w akcji. Genialny cosplay Ady Wong z Resident Evil

Resident-Evil-Ada-cosplay
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ada Wong to jedna z najbardziej kojarzonych przez graczy bohaterek serii Resident Evil. A takiego cosplay’u z jej udziałem ze świecą szukać.

Ada Wong zadebiutowała lata temu, już w drugiej odsłonie “oryginalnej trylogii” Resident Evil. Oprócz tego, mogliśmy podziwiać ją w “czwóreczce”, która już niedługo doczeka się remake’u. Premiera odnowionej wersji kultowej gry jest planowana na 23 marca tego roku. Tam ponownie pojawi się agentka w czerwieni, ale zanim to nastąpi, spójrzcie na ten niesamowicie zrobiony cosplay.

Resident Evil i cosplay Ady Wong [!33 ZDJĘCIA!]

Modelka Ksana Stankevich, której profil w serwisie Facebook gorąco polecam, ma na swoim koncie kilka sesji zdjęciowych z agentką Wong. Możemy ją zobaczyć w krótkiej sukience znanej z drugiej części Residenta, jak i dłuższej wieczorowej kreacji z czwartej odsłony gry.

Wśród fotek znalazły się i takie, które prezentują agentkę w akcji wśród zombiaków. Oprócz tego, są zdjęcia “solo”, gdzie modelka prezentuje swoje wdzięki. Wszystko ze smakiem. Zapraszam do oglądania.

Kolejne zdjęcia na 2. podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie