kosmita całuje żonę w policzek, a żona karmi dziecko w serialu Resident Alien

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

2. sezon Resident Alien na nowym zwiastunie. Przed Harrym kolejne wyzwania na Ziemi

Mamy dobrą wiadomość dla fanów lekarza nie z tej Ziemi. Alan Tudyk powraca w 2. sezonie serialu Resident Alien.

Serial o kosmicie, który nagle znajduje się na Ziemi i przybiera postać małomiasteczkowego lekarza spotkał się z doskonałym przyjęciem. Nic więc dziwnego, że produkcję przedłużono o kolejny sezon, a ten trafi do nas już niedługo. Jak na razie otrzymaliśmy zwiastun i zanosi się na to, że Harry’ego czeka jeszcze wiele niecodziennych sytuacji. Zobaczcie sami:

Serial produkcji SyFy oparto na komiksie pod tym samym tytułem. W główną rolę wciela się tu Alan Tudyk, czyli niezapomniany Wash z kultowego Firefly Jossa Whedona. Zwróćcie zresztą uwagę, czyim głosem przemawia ośmiornica na powyższym trailerze. Wygląda na to, że więzi łączące załogę Serenity nadal są mocne, skoro Nathan Fillion gościnnie występuje w serialu dawnego kolegi z planu.

Oprócz Alana Tudyka oraz drobnej roli głosowej Nathana Filliona w serialu występują m.in. Sara Tomko, Alice Wetterlund, Corey Reynolds, Levi Fiehler, a także Elizabeth Bowen. Nowe odcinki Resident Alien pojawią się 26 stycznia 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%