Redfall podobno ma problemy. Premiera gry twórców Deathloop może się opóźnić

Redfall - grafika
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

W czerwcu 2021 roku ujrzeliśmy zapowiedź Redfall – kooperacyjnej strzelanki z otwartym światem od twórców Dishonored, Prey i Deathloop. Gra miała ukazać się latem 2022 roku, ale podobno termin ten ulegnie zmianie.

Prowadzący podcast Defining Duke twierdzą, że różne źródła wskazują lato 2022 roku jako mało prawdopodobny termin premiery Redfall. Gra rzekomo napotkała nieokreślone problemy po drodze i może zostać opóźniona na późniejszy termin. Konkretów nie podano.

Choć to tylko plotka, zdecydowanie ma sens. O grze jest podejrzanie cicho. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że Arkane chce wydać grę już za kilka miesięcy, taki brak wieści na temat produkcji jest wręcz niepokojący. Nawet w mediach społecznościowych gry próżno szukać nowych informacji od września zeszłego roku.

We wrześniu do sieci wyciekła też masa informacji na temat gry: ujawniono zrzuty ekranu, konkrety odnośnie rozgrywki i przewidywany rozmiar świata. Produkcja ta ma być strzelanką z otwartym światem. Zaczerpnie również parę elementów ze starszych gier Arkane Studios – więcej szczegółów znajdziecie w tym artykule.

Redfall docelowo ma ukazać się latem 2022 roku. Gra trafi na PC i Xbox Series X oraz S. Ma być też dostępna od premiery w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie