Premiera wyjątkowo krwawej i brutalnej gry zręcznościowej

Premiera wyjątkowo krwawej i brutalnej gry zręcznościowej
Filmiki z gier Newsy PC

Gambitious Digital Entertainment oraz twórcy niezależni Sobaka Studio mają przyjemność poinformować o premierze swojej gry akcji Redeemer na Windows PC, na platformie Steam w cenie €14.99. Redeemer to bijatyka zaprojektowana z myślą o fanach gatunku, posiadająca bogaty fabularnie tryb jednoosobowy oraz tryb Areny, w którym gracze będą musieli stawić czoła hordom atakujących wrogów.

Fabuła kampanii jednoosobowej w grze Redeemer skupia się wokół tajnego agenta, który uciekając przed swoją przeszłością ukrywa się w górskim klasztorze. Jego samotnia zostaje jednak szybko zaatakowana przez rządnych krwi przeciwników. Teraz będzie musiał wykorzystać kopniaki, strzały, ciosy proste i sierpowe oraz wszelkie znane sobie techniki walki wręcz, aby utorować sobie drogę do tajemniczej korporacji, która kiedyś go zatrudniała. Jego jedyny cel to wreszcie mieć spokój. Od potężnych ciosów z zaskoczenia po fantazyjne zabójstwa, każdy ruch w tej grze jest pełen czystej energii i opatrzony soczystym dźwiękiem.

We wrogów można szarżować z pełną furią, albo zadawać im śmiercionośne ciosy z ukrycia, w spektakularny sposób wykorzystując to, co akurat będzie pod ręką. Unikalne kombinacje ruchów pozwolą parować ataki, obezwładniać wrogów, rozkładać ich na czynniki pierwsze i zabijać poprzez miażdżące kości serie kombosów.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie