Recenzje Watch Dogs Legion – wiemy, kiedy poznamy oceny gry

0 komentarzy

Poznaliśmy datę ujawnienia ocen Watch Dogs Legion. Recenzje gry od największych redakcji trafią do sieci jeszcze przed premierą.

Najnowsza odsłona serii Watch Dogs ma szansę sporo namieszać w arsenale produkcji Ubisoftu. Wydawca chętnie dzieli się kolejnymi materiałami z rozgrywki i treściami promocyjnymi, a gracze już gotują się na premierę.

Serwis OpenCritic ujawnił datę zejścia embargo na recenzje produkcji. Nastąpi to już 28 października, czyli jeden dzień przed premierą gry. Wtedy to największe redakcje z branży gier wideo przedstawią swoje oceny i wrażenia z Legionu.

Wiele wskazuje na to, że gra okaże się prawdziwym skarbem dla miłośników sandboxów absolutnych. Arsenał gadżetów i uzbrojenia DedSec prezentuje się naprawdę okazale, a możliwość dowolnej rekrutacji mieszkańców Londynu zapowiada się na znaczącą innowację.

Jeśli Ubisoft dobrze zrealizuje założenia projektu, to kto wie, może nawet okazać się, że Legion to najlepsza odsłona serii i wytyczy jej całkowicie nową ścieżkę, którą będzie podążać. Cykl hakerskich przygód prezentuje tendencję wzrostową w kwestii swojej jakości i nic dziwnego, że oczekiwania wobec najnowszej części są dość wysokie.

Watch Dogs Legion pojawi się na rynku już 29 października. Gra będzie dostępna PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Ubisoft udostępni ją w ramach darmowej aktualizacji na nowej generacji konsol.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się