Recenzje Watch Dogs Legion – wiemy, kiedy poznamy oceny gry

Recenzje Watch Dogs Legion – wiemy, kiedy poznamy oceny gry
PC Polecamy! PS4 PS5 Xbox Series XOne

Poznaliśmy datę ujawnienia ocen Watch Dogs Legion. Recenzje gry od największych redakcji trafią do sieci jeszcze przed premierą.

Najnowsza odsłona serii Watch Dogs ma szansę sporo namieszać w arsenale produkcji Ubisoftu. Wydawca chętnie dzieli się kolejnymi materiałami z rozgrywki i treściami promocyjnymi, a gracze już gotują się na premierę.

Serwis OpenCritic ujawnił datę zejścia embargo na recenzje produkcji. Nastąpi to już 28 października, czyli jeden dzień przed premierą gry. Wtedy to największe redakcje z branży gier wideo przedstawią swoje oceny i wrażenia z Legionu.

Wiele wskazuje na to, że gra okaże się prawdziwym skarbem dla miłośników sandboxów absolutnych. Arsenał gadżetów i uzbrojenia DedSec prezentuje się naprawdę okazale, a możliwość dowolnej rekrutacji mieszkańców Londynu zapowiada się na znaczącą innowację.

Jeśli Ubisoft dobrze zrealizuje założenia projektu, to kto wie, może nawet okazać się, że Legion to najlepsza odsłona serii i wytyczy jej całkowicie nową ścieżkę, którą będzie podążać. Cykl hakerskich przygód prezentuje tendencję wzrostową w kwestii swojej jakości i nic dziwnego, że oczekiwania wobec najnowszej części są dość wysokie.

Watch Dogs Legion pojawi się na rynku już 29 października. Gra będzie dostępna PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Ubisoft udostępni ją w ramach darmowej aktualizacji na nowej generacji konsol.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie