Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Razer prezentuje bezprzewodowe headsety dla graczy z rodziny Nari

Co potrafią słuchawki z technologią haptyczną?

Razer HyperSense powstał dzięki współpracy z Lofelt, niemiecką firmą specjalizującą się w tworzeniu technologii haptycznych wykorzystywanych do kreacji wciągających, naturalnych i realistycznych doświadczeń.

Razer HyperSense wykorzystuje przetworniki haptyczne, generujące wielowymiarowe doświadczenie odbierane przez zmysł dotyku, co przy wsparciu dźwięku stereo, pozwala na dokładniejsze zlokalizowanie pozycji wrogów lub sojuszników. Technologia w czasie rzeczywistym konwertuje sygnały dźwiękowe na bodźce dotykowe. Można jej używać podczas grania, słuchania muzyki i oglądania filmów bez konieczności dodatkowych integracji.

Nari Ultimate zaprojektowano także z wykorzystaniem innowacyjnych technologii zwiększających komfort użytkowania. W ich skład wchodzą automatycznie dopasowujące się do głowy pałąk oraz obracające się nauszniki. Te ostatnie wypełniono żelem chłodzącym, który, w porównaniu z tradycyjną pianką, pozwala na dłuższe sesje grania bez uczucia dyskomfortu związanego z nadmierną temperaturą. Poduszki nauszników posiadają również ukryte wewnątrz, specjalne wyżłobienia na zauszniki okularów.

Nari Utimate korzystają z technologii THX Spatial Audio, którą po raz pierwszy zastosowano w słuchawkach Kraken Tournament Edition. Kreuje ona realistyczną głębię oraz immersyjność rozgrywki poprzez symulację dźwięku 360 stopni, charakteryzującego się najwyższą dokładnością pozycyjną – dla pełnej kontroli otoczenia podczas grania. Headset umożliwia ustawienie ulubionego poziomu balansu pomiędzy dźwiękami gry a czatem. Słuchawki działają w trybach bezprzewodowym i przewodowym oraz są kompatybilne z PC, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, a także urządzeniami mobilnymi.

Razer Nari będzie dostępne w trzech wersjach: Nari Ultimate, Nari oraz Nari Essential. Opisane powyżej Nari Ultimate będą dostępne w cenie 199,99 euro. Nari w cenie 149 euro, pozbawione technologii HyperSense, zachowają wszystkie pozostałe cechy wersji Ultimate. Nari Essentials -bezprzewodowe słuchawki z THX Spatial Audio, samodopasowującym się do głowy pałąkiem i nausznikami wypełnionymi chłodzącym żelem, trafią do sprzedaży w cenie 99,99 euro.

Źródło: Razer

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%