Razer Orochi zaprezentowana na IFA

Poszukujący precyzyjnej myszki, która sprawdzi się w laptopie, mogą zerknąć na tę propozycję.

Nowa odsłona Razer Orochi wykorzystuje najnowocześniejszy sensor oraz technologię zasilania. Dzięki temu zapewnia użytkownikom precyzję i przeszło dwukrotnie dłuższy czas pracy na baterii w porównaniu z poprzednią edycją. Poprawki technologiczne dopełnia zastosowanie systemu podświetlenia Chroma oraz łączności bezprzewodowej w dwóch niezależnych trybach. Konstrukcję zaawansowanej myszki dedykowanej laptopom wieńczy przeprojektowana obudowa, której górna część jest teraz wykonana z metalu.

Sercem nowej Razer Orochi jest laserowy sensor 4G o czułości 8 200 DPI. To najdokładniejszy czujnik kiedykolwiek stosowany w myszce dedykowanej komputerom przenośnym. W efekcie nowa Razer Orochi oferuje niesamowite możliwości – śledzenie przyspieszenia aż do 210 cali na sekundę przy przyspieszeniu 50 G. Stanowi to o uniwersalności myszki, która spisze się równie dobrze w testujących refleks grach FPS, jak i wymagających precyzji grach MOBA.


Razer Orochi od teraz wykorzystuje najnowszą technologię łączności bezprzewodowej w oparciu o Bluetooth Low Energy, co pozwala na osiągnięcie aż 60 godzin nieprzerwanej gry czy 7 miesięcy regularnego użytkowania bez konieczności ładowania. Ekonomiczny tryb bezprzewodowy z próbkowaniem 125 Hz to idealne rozwiązanie do codziennej pracy z laptopem, podczas gdy ultrapolling 1000 Hz po podłączeniu kabla zapewni najwyższą precyzję podczas intensywnej rozgrywki.

Źródło: Razer

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

8 Shares
Share8
+1
Tweet