Razer ma nową propozycję dla streamerów

Razer ma nową propozycję dla streamerów
Newsy PC Technologie

Oto nowy mikrofon i kamera.

Razer zaprezentował dzisiaj dwa nowe urządzenia, które poszerzą linię produktów Razer Broadcaster przeznaczoną do profesjonalnego streamingu materiałów wideo – kamerę Razer Kiyo oraz mikrofon Razer Seiren X.

Razer Kiyo to pierwsza na świecie desktopowa kamera, którą wyposażono w regulowaną lampę pierścieniową (ring light). To rozwiązanie typu all-in-one zapewni wysoką jakość obrazu oraz profesjonalne oświetlenie bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Dwanaście poziomów jasności pomoże zaś w osiągnięciu idealnego oświetlenia bez względu na zewnętrzne warunki. Streamerzy nie muszą już więc tworzyć materiałów z mniejszą ilością klatek na sekundę podczas kręcenia w słabych warunkach oświetleniowych. Kamera pozwala tworzyć filmy w dużej rozdzielczości – 720p przy 60 FPS (aż do 1080p przy 30 FPS). Razer Kiyo jest kompatybilne z Open Broadcaster Software oraz XSplit.

Razer Seiren X to profesjonalny pojemnościowy mikrofon USB, z wbudowanym, po raz pierwszy na świecie, uchwytem antywstrząsowym. Całość tworzy profesjonalne rozwiązanie do nagrywania dźwięku, który dzięki zachowaniu kompaktowego designu łatwo przenosić. Mikrofon został wyposażony w 25 mm wkładki pojemnościowe, zwiększające czułość rejestracji dźwięku. Superkardioidalna charakterystyka urządzenia pozwala na nagrywanie dźwięku pod precyzyjnym kątem zoptymalizowanym do streamingu.

Cena:
Razer Kiyo: 109.99 dolarów
Razer Seiren X: 109.00 dolarów

Sprzety będą dostepne w październiku tego roku.

Źródło: Razer

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie