Razer ManO’War – nowy headset bezprzewodowy

0 komentarzy

Popularny producent przedstawia nowe słuchawki dedykowane graczom.

Razer głosił dziś premierę ManO’War: nowego, bezprzewodowego zestawu słuchawkowego przeznaczonego na PC. Nowość Razera oferuje wysoką jakość dźwięku dzięki wbudowanym antenom bezprzewodowym o częstotliwości 2.4 GHz, które poprzez ciągłe skanowanie poszukują najlepszego kanału. Korzystają one także z zaawansowanego algorytmu, by zapewnić świetne osiągi oraz brak opóźnień.

Sporym atutem jest również kompaktowy, bezprzewodowy adapter plug-and-play ze złączem USB, który zapewnia łączność z zestawem na odległość nawet do 12 metrów. Alternatywnie, użytkownicy mogą korzystać z opcjonalnej stacji dokującej, która wychwyci sygnał z większego dystansu – do 14 metrów.

Potęgujący doznania, wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 w ManO’War jest wspierany przez oprogramowanie Razer Surround. W połączeniu z 50-milimetrowymi magnesami neodymowymi, które znajdują się w ManO’War, Razer Surround sprawia, że wspomniany dźwięk dosłownie ożywa.

Pozycyjna kalibracja audio pomaga spersonalizować doznania słuchowe, aby upewnić się, że gracze słyszą wszystko, co dzieje się wokół nich w grze – bez różnicy, czy widzą przeciwnika, czy nie. Natomiast szczelna, uszyta z eko-skóry gąbka nausznika zakrywa całe ucho, zapewniając tym samym odpowiedni komfort oraz izolację.

Razer ManO’War
Razer ManO’War
Razer ManO’War
Razer ManO’War
Razer ManO’War
Razer ManO’War

Sprzęt będzie dostępny od maja tego roku w cenie 199,99 euro.

Źródło: Razer

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się