Ratchet & Clank: Rift Apart - Ratchet z rękawicą

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Jeśli czekasz na Ratchet & Clank: Rift Apart, zarezerwuj sobie jutro wolną chwilę

Już jutro poznamy znacznie więcej konkretów odnośnie Ratchet & Clank: Rift Apart. Przedstawiciele prasy z całego świata opublikują wówczas swoje wrażenia z rozgrywki.

Nowa odsłona Ratchet & Clank to gra, na którą czeka cała masa fanów PlayStation. Kontynuacja przygód Lombaksa zapowiada się bardzo dobrze i wygląda na to, że da niezły pokaz mocy PS5. Nie dość, że gra wygląda ślicznie, to dodatkowo ma robić świetny użytek z kontrolera DualSense.

Niedawno ujrzeliśmy zupełnie nowy, długi gameplay i wiele osób mogło pomyśleć, że Insomniac na tym zakończy dawkowanie wieści o grze aż do premiery. Na szczęście tak się nie stanie, bowiem już jutro, o godzinie 16:00 czasu polskiego, poznamy kolejne konkrety. Wtedy to przedstawiciele prasy z całego świata zaprezentują nam swoje pierwsze wrażenia z rozgrywki.

Recenzentom było dane sprawdzić wersję demonstracyjną gry. Nie wiemy jeszcze jak długi fragment całości w niej zawarto. Mogło to być kilkanaście minut, ale równie dobrze Insomniac mogło udostępnić nawet ponad godzinną część do testów. Wszystkiego dowiemy się jutro po południu.

Jeśli czekacie na Ratchet & Clank: Rift Apart, dzięki pierwszym wrażeniom będziecie mogli lepiej określić swoją opinię na temat tej produkcji. Gra debiutuje 11 czerwca i jej recenzje zapewne pojawią się chwilę przed premierą. Póki co muszą wystarczyć wrażenia z testowej wersji produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się