Ratchet & Clank: Rift Apart - postacie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Polski dubbing w Ratchet & Clank: Rift Apart nie zawodzi. Posłuchajcie sami

Polski oddział PlayStation opublikował trailer Ratchet & Clank: Rift Apart z rodzimym dubbingiem. Nowy Ratchet brzmi naprawdę dobrze!

Sony szykuje graczy do premiery nowej odsłony Ratchet & Clank. Naturalnie jak to zwykle bywa z tytułami ekskluzywnymi na PlayStation, tak i Ratchet & Clank: Rift Apart otrzyma polski dubbing.

Na kanale PS Polska pojawił się zwiastun rozgrywki z próbką naszej rodzimej wersji językowej. Możecie go sprawdzić poniżej.

Dobór głosów klasycznie nie zawodzi. Uwzględnione w materiale postacie brzmią świetnie, ale do tego PlayStation Polska już nas przyzwyczaiło. Szczególnie miłym zaskoczeniem jest głos nowej bohaterki – Rivet. Lombaksica brzmi dokładnie tak, jak można by się spodziewać.

Niemniej w oczy rzucił mi się pewien problem. Mam wrażenie, że synchronizacja ruchu ust wymaga poprawy, ale może to kwestia samego zwiastuna. Dodatkowo nie wiadomo, czy będzie nam dane przestawić grę na dialogi w języku angielskim z polskimi napisami. Przekonamy się o tym po premierze.

Jeśli mało Wam materiałów z nowego Ratcheta, szykujcie się na więcej ciekawych nowin. Produkcja Insomniac Games otrzyma niedługo spory pokaz rozgrywki na konferencji State of Play. Konferencja odbędzie się w nocy 29 kwietnia i zapewne ujrzymy na niej nowy gameplay.

Rift Apart ukaże się tylko i wyłącznie na konsoli PlayStation 5 już 11 czerwca bieżącego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się